Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Autoservis Mohelno - připravujeme na STK

Autoservis Mohelno - připravujeme na STKKončí vám platnost STK a potřebujete připravit na novou. Využijte služeb našeho autoservisu v Mohelně.

V našem autoservisu připravíme vaše auto na STK

S hrůzou jste zjistili, že vám v krátké době opět končí  platnost STK a čeká vás příprava vozidla na STK a nevíte co s tím?  My za vás vaše osobní nebo dodávkové auto na STK připravíme a pokud budete chtít zajistíme vám i odvoz a provedení STK včetně měření emisi. Stačí aby jste nám vaše auto  dovezli k nám do autoservisu v Mohelně č.446 a my už se o něj postaráme. Celé vozidlo překontrolujeme, zjistíme jeho technický stav a pokud najdeme nedostatek nebo závadu, která by znemožňovala úspěšné získání STK , závadu odstraníme. U závad většího rozsahu s větší finanční náročností vám předem zavoláme a necháme si opravu odsouhlasit.

Autoservis Mohelno,  objednávky a pracovní doba

Na opravu osobního i dodávkového vozidla nebo  zmiňovanou přípravu  na STK je nutné se předem objednat / stejně jako v téměř každém profesionálním autoservisu. Objednat se můžete osobně přímo v naší dílně nebo telefonicky na číslech +420 568 642 242 nebo  mobil +420 602 528 025. Domluvíte si jak čas kdy máte do servisu přijet, ale i to jestli chcete pouze vozidlo na STK připravit a nebo jestli chcete abychom za vás STK také vyřídili včetně měření emisí.

Opravy vozidel v našem autoservisu

Provádíme veškeré opravy karoserií, motorů, elektroinstalace, čištění a opravy klimatizací, opravy náprav a všech dalších částí osobních nebo nákladních automobilů. Specializujeme se na servis vozidel OPEL.

 

Pneuservis a autoservis Mohelno.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů