Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pneuservis Mohelno, přezutí pneumatik

Pneuservis Mohelno, přezutí pneumatikDatum konání:
11.9.2017

Pokud jste ještě nepřezuli vaše osobní auto a stále jezdíte na letních  pneumatikách je nutné  přezout v co nejkratší době na zimní pneumatiky.

Pneuservis Mohelno.

Pneuservis a autoservis Mohelno.jpgV našem pneuservisu vám na počkání přezujeme letní pneumatiky za zimní. Provedeme vyvážení  zimních pneumatik  i pokud je máte na vlastních discích a provedeme pouze  jejich výměnu na vozidle. V našem pneuservisu poskytujeme všechny služby klasického pneuservisu  pro osobní  a dodávkové  automobily a motocykly.
V našem pneuservisu provádíme také opravy pneumatik a disků.

Objednávky do pneuservisu v Mohelně

Pokud potřebujete  využít služeb našeho pneuservisu je nejlepší objednat se telefonicky na čísle  +420 568 642 242  nebo mobilu +420 602 528 025 a domluvit si den a čas kdy se svým vozidlem přijedete a jaké služby našeho pneuservisu budete potřebovat. S technikem si domluvíte podrobnosti prací a my získáme informace o typu a značce vašeho vozidla. V případě, že budete chtít abychom pro vás zajistili nové zimní pneu domluvíte se na značce a ceně nových gum.

Pneuservis Mohelno – pracovní doba

V našem pneuservisu v Mohelně pracujeme v pracovní dny pondělí až  pátek  vždy v době od 07.00 do 12.00  a od 12.30 do 15.30 hodin. V sobotu máme ZAVŘENO.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů