Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pneuservis Mohelno – přezujte na zimní

Pneuservis Mohelno – přezujte na zimníDatum konání:
9.11.2020

Blíží se zima, nezapomeňte přezout svoje vozidla na zimní pneumatiky

V některých oblastech i na Vysočině jsou již dnes značkami označená vybraná místa, kde musíte mít zimní pneumatiky na svých vozidlech. V noci přicházejí již přízemní mrazíky a letní pneumatiky mají výrazně horší brzdné vlastnosti. Přezujte na zimní v našem pneuservisu v Mohelně.

Pneuservis osobních a dodávkových aut

V našem pneuservisu v Mohelně přezouváme osobní a také dodávková auta všech značek. Do našeho pneuservisu jezdí přezouvat svoje vozidla nejenom firmy a fyzické osoby z blízkého okolí, ale jezdí k nám pravidelně i zákazníci z Třebíče, Náměště nad Oslavou, Ivančic, Rosic, Moravského Krumlova.

Objednejte se v našem pneuservisu

Zavolejte k nám do servisu na telefonní číslo +420 568 642 242 nebo na mobil +420 602 528 025 a objednejte se na přezutí pneumatik vašeho auta. Objednáme vás v co možná nejkratším termínu a v době, která vám bude vyhovovat. Objednat se můžete i osobně přímo v servisu.

Pracovní doba našeho pneuservisu v Mohelně.

Pneuservis najdete v Mohelně č.p 446. Pokud pojedete od Třebíče nebo Náměště nad Oslavou, musíte projet celým městysem. Pokud pojedete od Ivančic, Rosic nebo Moravského Krumlova, projedete do centra a odbočíte směrem na Lhánice. Pneuservis máme těsně před koncem zástavby na levé straně.

Otevřeno máme v pracovní dny denně od 07.00 – 12.00 a od 12.30 – 15.00 hodin. V sobotu a neděli máme v pneuservisu ZAVŘENO.

Těšíme se na vaši návštěvu

Pneuservis Car servis plus Mohelno


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů