Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pneuservis Mohelno – přezujte na zimní

Pneuservis Mohelno – přezujte na zimníDatum konání:
9.11.2020

Blíží se zima, nezapomeňte přezout svoje vozidla na zimní pneumatiky

V některých oblastech i na Vysočině jsou již dnes značkami označená vybraná místa, kde musíte mít zimní pneumatiky na svých vozidlech. V noci přicházejí již přízemní mrazíky a letní pneumatiky mají výrazně horší brzdné vlastnosti. Přezujte na zimní v našem pneuservisu v Mohelně.

Pneuservis osobních a dodávkových aut

V našem pneuservisu v Mohelně přezouváme osobní a také dodávková auta všech značek. Do našeho pneuservisu jezdí přezouvat svoje vozidla nejenom firmy a fyzické osoby z blízkého okolí, ale jezdí k nám pravidelně i zákazníci z Třebíče, Náměště nad Oslavou, Ivančic, Rosic, Moravského Krumlova.

Objednejte se v našem pneuservisu

Zavolejte k nám do servisu na telefonní číslo +420 568 642 242 nebo na mobil +420 602 528 025 a objednejte se na přezutí pneumatik vašeho auta. Objednáme vás v co možná nejkratším termínu a v době, která vám bude vyhovovat. Objednat se můžete i osobně přímo v servisu.

Pracovní doba našeho pneuservisu v Mohelně.

Pneuservis najdete v Mohelně č.p 446. Pokud pojedete od Třebíče nebo Náměště nad Oslavou, musíte projet celým městysem. Pokud pojedete od Ivančic, Rosic nebo Moravského Krumlova, projedete do centra a odbočíte směrem na Lhánice. Pneuservis máme těsně před koncem zástavby na levé straně.

Otevřeno máme v pracovní dny denně od 07.00 – 12.00 a od 12.30 – 15.00 hodin. V sobotu a neděli máme v pneuservisu ZAVŘENO.

Těšíme se na vaši návštěvu

Pneuservis Car servis plus Mohelno


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů